Катюша народилася на 37 тижні вагітності, малятко важила всього 2 кг, але в кувез її не поклали. На третю добу мамою були помічені дивні здригання, лікарі спочатку не прийняли до уваги, але після повторних судом дитина була переведена в Криворізький перинатальний центр. УЗД показало, що після пологів у Каті стався крововилив у мозок, що не пройшов для неї безслідно.


Мама Катюші, Карина, чекаючи проблеми з неврології, почала займатися реабілітацією Каті з 3 місяців. Перші курси вона проходила в Хаджибеї І міжнародній клініці відновного лікування. Потім була дельфінотерапія, медикаментозне лікування Цереброкурину.

Результат невтомної праці - спочатку дівчинка навчилася повзати, після навчилася самостійно ходити, пити і їсти. Катя зараз ходить в ортопедичний садок зі звичайними дітьми - теж велике досягнення для Катюші і її сім'ї.

Тіщенкова Катерина Богданівна 21.10.2012 р.н.

Але на жаль, Катерина самостійно не вміє вставати і розмовляти. Останню проблему почали вирішувати в центрі Томатіс, в якому Катя вже була 6 разів. За цей час вона стала краще розуміти звернену мову, з'явилися звуконаслiдуючі "слівця", покращилася енцефалограма.

Перспективи подальшого розвитку у Катеньки відмінні, але реабілітація повинна бути регулярної - 3-6 разів на рік. Сім'я вичерпала всі свої фінансові ресурси, але не втрачає надію на те, що з Катрусиної картки рано чи пізно зникне діагноз "затримка розвитку".

Наступний курс призначений на 6 серпня і до цього моменту потрібно зібрати суму -18855 грн

Сокіл Надія Володимирівна 18.08.2018 р.н.

Сокіл Надія Володимирівна народилася шляхом передчасних пологів на 26 тижні вагітності з вагою 850 грамів і зростом 24 см. І в цей день почалася боротьба за життя дитини. На другу добу після народження Надію перевели у відділення інтенсивної терапії новонароджених з наступними діагнозами - асфіксія важкого ступеня, РДС 2-го ступеня, перинатальне гіпоксично-ішемічне ураження ЦНС, НГМ, синдром пригнічення ЦНС, ТГ 26 тижнів. Через місяць дитина була переведена у відділення для недоношених новонароджених, після чого був поставлений ще один діагноз - ретинопатія 4 стадії.

За весь час дитина перенесла 4 хірургічні операції на очах. У 2018 році у Надійки була виявлена ​​симптоматична епілепсія з частими генералізованими нападами, дистонічний тетрапарез, вторинна кардіоміопатія, ФОВ, ВАП, ретинопатія 5 ступеня (стан після корекції обох очей), авітрія правого ока, двостороння сенсоневральна туговухість 1-3 ступеня, гострий пієлонефрит в анамнезі, затримка темпів статокінетичного та психомовного розвитку.

Надії потрібен слуховий апарат Sonic Journey JN40 SP, вартістю 12500 грн

Дьомiн Артур Валерійович 29.12.2007 р.н.

Артур народився абсолютно здоровою дитиною. Розвивався за віком, навіть в чомусь випереджав по розвитку своїх однолітків, був енергійним, розумним і дуже талановитим. У 7 років пішов в школу, добре вчився, паралельно відвідував ще і музичну школу по класу гітари. Здобув великі успіхи, радував педагогів і батьків. Але в 2015 році сталося нещастя, у Артура був виявлений рак крові.

Йому була призначена хіміотерапія, наслідки якої були жахливими. Організм Артура не зміг впоратися з сильною дозою хімії і він потрапив до реанімації. Під апаратом штучної вентиляції легенів в медикаментозній комі він провів 28 днів, була клінічна смерть і моторошний набряк головного мозку.

Артур вижив, але залишився інвалідом.

Він прикутий до інвалідного візка і йому постійно потрібні ліки, одноразові пелюшки, памперси та інші засоби для догляду та реабілітації

Діхтярук Данило Володимирович, 30.08.2012 р.н.

Данило народився в термін шляхом кесаревого розтину (за показаннями лікаря). Коли малюкові було близько трьох місяців, мама дитини помітила, що дитина постійно крутить головою. Лікарі переконували, що це так дитина сама себе заколисує. Не дивлячись на переконання лікарів, мама наполягла на обстеженні і Дані поставили страшний діагноз - міотонічний синдром - це група м'язових порушень, при яких утруднена здатність м'язів розслаблятися і дитина відчуває біль в м'язах. Через 2 роки лікарі визначили, що це наслідки запалення ЦНС, викликаного нейроінфекцією.

На даний момент діагноз звучить так: Наслідки нейроінфекції. Затримка психомоторного розвитку. Міотонічний синдром зі стійкими вираженими моторними порушеннями. Також на тлі основних захворювань у Дані з'явилися супутні захворювання: плосковальгусні стопи, порушення постави і рекульвація колінних суглобів. Також у дитини проблеми з промовою, поставлений діагноз - моторна алалія.

Починаючи з п'яти місяців Даня постійно проходить медикаментозне лікування, відвідує реабілітаційний центр

в Кривому Розі, раз на рік проходить лікування в 8-iй міській лікарні. Крім цього малюк курсом проходить масажі

та регулярні заняття з психологом, дефектологом і логопедом. Даня був на реабілітації в «Хаджибеї», «Cолоному Лимані», у «Психоневрологічному Санаторії № 4», також постійно проходить реабілітацію в м.Харків у центрі «Томатіс».

У Данила дуже хороша динаміка в лікуванні і розвитку. У два з половиною роки малюк навіть не міг самостійно вставати, а зараз він ходить, але на жаль не дуже добре і через погану координацію і болях в м'язах він часто падає

і сильно травмується. Також покращилося його розуміння зверненої мови, раніше він нічого не розумів, не міг навіть показати, що він хоче. У Данила з'явилася мова, поки не розбірлива і не чітка, але зрозуміти його вже можна.

У Данила є відмінний шанс піти в звичайну школу і жити нормальним повноцінним життям, але для цього потрібно продовжувати реабілітаційні процедури. Для цього щомісяця необхідна сума в розмірі 18855 грн.

Дуже сподіваємося на Вашу допомогу.

Контакти:

Чупініна Марія

Засновник

096 179 32 63

050 403 80 43

Сайфуліна Анна

Засновник

098 101 23 45

050 907 45 62